Medarbejdere

Du er altid velkommen til at kontakte os - vi svarer gladeligt på dine spørgsmål både på telefon og mail

Sørens Tagdækning A/S

soeren_d_13_september_2016

Tagdækkermester

Søren Dam

4046 4697

soren@sorenstag.dk

anders_d_13_september_2016

Tagdækkermester/Projektleder

Anders Dam

2868 9370

anders@sorenstag.dk

Poul-Erik_19_marts_2018_mejls-foto_preview

Salgschef/Partner

Poul Erik

4046 0812

poulerik@sorenstag.dk

anne_b__6_september_2016

Kvalitets- og sikkerhedskoordinator

Anne Brock Kristensen

3053 1736

abk@sorenstag.dk

Stefan

Service

Stefan Qvist

4046 0658

stefan@sorenstag.dk

Steffen_Thomsen_mejls-foto_5_marts_2018

Service

Steffen Thomsen

2240 0948

steffen@sorenstag.dk

tine_d_13_september_2016

Bogholder

Tine Dam

2235 5675

tine@sorenstag.dk

Katarina_Jensen_mejls-foto_5_marts_2018

Bogholder

Katarina Dam

5040 4970

kdj@sorenstag.dk

Sørens Tagdækning DK A/S

soren_k_6_september_2016

Tagdækkermester

Søren Rocatis Kirkeby

 9360 9363

sk@sorenstag.dk

Soeren_Boetker_27_februar_2020_mejls-foto

Salgskonsulent

Søren Bøtker

2844 1190

sb@sorenstag.dk

Lise_28_februar_2020_mejls-foto

HR-ansvarlig

Lise Rocatis Kirkeby

2255 6064

lk@sorenstag.dk

Mads_Peter_mejls-foto_5_marts_2018

Salgschef

Mads Peter Staun

3080 9055

mps@sorenstag.dk

Nikolaj_Pedersen

Projektleder

Nikolaj A. Pedersen

3080 9061

nap@sorenstag.dk

Micha_28_februar_2020_mejls-foto

Beregner

Micha Nielsen

3080 9043

mn@sorenstag.dk

Steen_28_februar_2020_mejls-foto

Projektkonsulent

Steen Uldall Christensen

3080 9099

su@sorenstag.dk

Christian_28_februar_2020_mejls-foto

Projektleder

Christian Skov Møller

3080 9066

csm@sorenstag.dk

Sørens Tagdækning DK A/S Afd. Nord

Palle_Soerensen_12_april_2019_mejls-foto

Entrepriseleder/sælger

Palle Sørensen 

61 44 00 05

palle@sorenstag.dk

Ole_Andersen_12_april_2019_mejls-foto

Entrepriseleder/sælger

Ole Andersen

61 44 00 06

ole@sorenstag.dk

Mia_Nielsen_26_maj_2020_mejls-foto_web

Projektleder/beregner

Mia Nielsen

61 44 00 08

 mia@sorenstag.dk

Tonni

Service

Tonnni F. Jensen

61 44 00 07

 tonni@sorenstag.dk